Notice: Constant YUILOADER already defined in /home/borsch/public_html/set-doc-root.php on line 531
Фестиваль борщу - Фестиваль борщу - Анонси подій

Фестиваль борщу

Запросити нас в гості

Останні рецепти

Борщ по-луганськи (без буряків)

У велику каструлю закладається м'ясо, як закипить знімається піна, присолюється, дається з 

Зелений борщ з черемшею

Сьогодні відкриваємо сезон весняно-літніх борщів і приготуємо один з найулюбленіших в українських 

ArticleIcon_561.jpg

09 жовтня 2010 року Фестиваль борщу™

пройде в рамках ІV Фестивалю «Вулиця Дружби»

заради укріплення культурних стосунків між Росією та Україною

 

Фестиваль Борщу™  пройде у рамках VI обласного відкритого фестивалю традиційної та сучасної української культури «Вулиця Дружби», який з кожним роком набуває  все більшої популярності, чому  сприяють не тільки давні добросусідські відносини двох прикордонних селищ, та який включає виставку майстрів декоративно-прикладного мистецтва, виступ обласного кінного театру, ярмарок національної кухні,  виступи фольклорних колективів та святковий гала-концерт за участю кращих аматорських та професійних колективів.

Двадцятий виїзд Всеукраїнського «Фестивалю борщу» відбудеться в один з унікальних і найвіддаленіших куточків нашої країни – смт. Мілове (Луганської обл.), що є адміністративним центром Міловського району і межує з російським селищем Чорткове. Відомо, що населені пункти умовно розділяє лише залізнична колія.

З 14:00 год. всі бажаючі та гості  регіону запрошуються  на святкові заходи до центральної сцени  на вулицю Дружби народів, по якій проходить державний кордон між Україною та Росією.

Цього разу Фестивалю борщу випадає  унікальна можливість дослідити українські традиції із самого крайнього сходу України, а також вдасться зафіксувати та запам’ятати спосіб приготування української національної страви №1 із дуже близького Україні  – с. Чорткове (Російська Федерація).

Цікаво, що у змаганні на найсмачніший борщ візьмуть участь команди україно-російської співдружності, які очолять: з української сторони -  Медведєв Анатолій Іванович , голова селищної ради смт. Мілове, а з російської сторони -  голова  селищної ради смт. Чорткове. Російська сторона також обіцяє привезти з собою професійну кухарську команду. 

Процес приготування, традиційно, буде координувати МС Юрась (Юрась Красюк, ведучий, автор проекту та власник ТМ Фестиваль борщу) – ведучий фестивалів «Червона рута», «Таврійські ігри», телепрограма «Мелорама+».

Свято буде у форматі народного гуляння, на якому будуть активно присутні представники всіх обласних районів та селищних рад.

Рецепт борщу кожна команда, як годиться, поки що тримає у секреті...але безкоштовна дегустація для всіх бажаючих та суворе журі визначать, чий борщ смачніше…та візьмуть рецепт на озброєння!

Фестиваль проходитиме  під патронатом Міністерства культури і  туризму  України і за підтримки  управління культури і туризму Луганської обласної державної адміністрації,  Луганського обласного Центру навчально-методичної роботи, культурних ініціатив і кіномистецтва; а також Міловської районної державної адміністрації.

Отже, тим, кому не лінь і не далеко їхати - там варто бути, бо буде дуже цікаво і різноманітно, кожен знайде щось для себе.

Зустрінемося на кордоні смаків!

 

  • Акредитація ЗМІ за телефоном: 067.936.96.89 Катя