Notice: Constant YUILOADER already defined in /home/borsch/public_html/set-doc-root.php on line 531
Фестиваль борщу - Цікавинки - Друк на грінках

Цікавинки

Додати свій рецепт

Анонси

Запросити нас в гості

Новини

Хто не любить гріночки до борщику?  Та ще й з часничком! А уявіть фірмові гріночки від Фестивалю борщу ™! А грінки з часником, але без запаху? Тепер досить надрукувати зображення часнику на хлібці ...

Сучасна комп'ютерна техніка знайшла застосування не тільки в офісних установах, інтернет-кафе і квартирах любителів онлайнових ігор, але й у побутовій техніці. Так, з'являються холодильники і телевізори з можливістю підключення до Інтернету і навіть тостери з функцією принтера.


Inseq Design розробила унікальний побутовий прилад  Zuse Toast Printer. Це своєрідний тостер, виконаний у незвичному форм-факторі настінного пристрою. Скибочки хліба в нього вкладаються як завжди - зверху, але після приготування вони падають вниз, в спеціальний утримувач. У цілому, конструкція нагадує принтер і фактично Zuse Toast Printer  таким і є. Тільки друкує він не на папері, а на грінках.

Ідея дуже цікава і особливо вона порадує дітей. Хоча й дорослій людині веселий шматочок обсмаженого хліба може підняти з ранку настрій. У пристрої застосовується спеціальний оптичний сенсор, а технологія друку нагадує використовувану в древніх матричних принтерах. Дозвіл підсумкового зображення на грінки становить 12х12 пікселів. У пам'яті Zuse Toast Printer можна зберігати до дванадцяти зображень. Щодо того, яким чином пристрій зв'язується з ПК, поки відомостей немає, як, утім, і про його вартість, а також дату релізу. Розумно буде припустити, що зв'язок здійснюється через Wi-Fi.

На даний момент апарат перебуває в стадії прототипу й про масове виробництво мови ще не йде. Але Фестиваль борщу ™ вже знаходиться в першій десятці в черзі покупців чудо-принтера!

Гібрид тостера та принтера Zuse Toast Printer Zuse.jpg

Матеріал: алюміній, пластик

design: INSEQ DESIGN
photos: STAUDINGER + FRANKE

ruformator.ru